Weekendje Amersfoort in luxe suite met bubbelbad
Inclusief ontbijt!
-
Sterren
-
maaltijden Ontbijt
-
Boekingskosten €9.90
-
Beoordeling 8.6
-
Culinair genieten in het hotel Restaurant in het hotel
-
Blijf online Gratis WiFi
-
Geniet van een massage Wellness in hotel
Ontdek een van de leukste steden van Nederland met dit hotelarrangement in Amersfoort. Geniet samen van een luxe weekendje weg en slaap in een prachtige suite met bubbelbad al voor €80 per persoon.
Mercure Hotel Amersfoort Centre
Je verblijft in het centraal gelegen Mercure Hotel Amersfoort Centre. Zoals de naam al zegt, ligt dit uitstekende 4* hotel in hartje stad! De ruime kamers zijn modern ingericht en van alle gemakken voorzien zoals een regendouche en flatscreen tv. ’s Ochtends begin je de dag natuurlijk met een smakelijk ontbijt terwijl je in de avond nog even naborrelt in de trendy bar.
Weekendje Amersfoort
Het historische Amersfoort is de perfecte staycation in eigen land! Tijdens een stadswandeling door het oude centrum struin je langs de romantische grachtjes, historische monumenten en pittoreske straatjes. Beklim de Onze Lieve Vrouwetoren en shop er op los in de vele winkels en boetiekjes. Zoek je liever de natuur op? Vanuit Amersfoort ben je zo op de Utrechtse Heuvelrug, het Arkemheen-Eemland of de Veluwe. Ook leuk is een dagje naar Dierenpark Amersfoort.
Opmerkingen