Adina Apartment Hotel Berlin Hackescher Markt

  1. Duitsland
  2. regio Berlijn
  3. Berlijn
  • 8 foto's

Het appartementenhotel ligt in een ideale omgeving zowel voor zakenreizigers als voor gezinnen en bevindt zich direct in het hart van Berlijn.

Over Adina Apartment Hotel Berlin Hackescher Markt

Ligging

Het appartementenhotel ligt in een ideale omgeving zowel voor zakenreizigers als voor gezinnen en bevindt zich direct in het hart van Berlijn.

Hotelfaciliteiten

Het aparthotel beschikt over 145 niet-rokerskamers en over een lift. Meertalig personeel (Engels, Duits, Frans) bij de receptie in de ontvangsthal is hulpvaardig bij het in- en uitchecken. Tot het serviceaanbod behoren een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor en een drankenautomaat. In de openbare ruimtes is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het hotel beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Voor gemoedelijke stemmingen zorgt een open haard. Er zijn winkels die tot rondneuzen en flaneren uitnodigen. De gasten kunnen voor een aangenaam verblijf gebruikmaken van de verschillende recreatieve voorzieningen van het verblijf zoals bijvoorbeeld de tuin. Tot de overige voorzieningen van het aparthotel behoort een speelkamer. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats (tegen toeslag) parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich roomservice, een wekdienst, een wasservice, een kapper en een muntwasserette. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur op prijs stellen. Bij het zakendoen kan van het businesscenter gebruik worden gemaakt en staat een fax ter beschikking.

Kamers

De kamers zijn uitgerust met een woonkamer, een keuken en een badkamer, bovendien zorgen airconditioning en een verwarming voor een goed luchtklimaat. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op de binnenplaats genieten. De kamers met vloerbedekking beschikken over een queensize bed en een slaapbank. Er zijn aparte slaapkamers aanwezig. Voor de jongste gasten staan kinderbedjes klaar. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. De kitchenette is goed uitgerust voor gasten die graag zelf hun eten bereiden met een koelkast, een mini-koelkast, een fornuis, een magnetron, een thee-/koffiezetapparaat, een afwasmachine en een oven. Verder kunnen de gasten gebruikmaken van een wasmachine en een strijkset. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon, een televisie, een radio, een wekker en Wi-Fi (kosteloos). De badkamer, uitgerust met een douche en een bad, beschikt over een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten en een handdoekenset. Bovendien zijn rolstoelvriendelijke kamers met een barrièrevrije badkamer te boeken. Het hotel beschikt over gezinskamers en rokerskamers.

Sport/entertainment

De whirlpool in de zone met zwembaden biedt de nodige rust en ontspanning. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, een fitnessstudio, gymnastiek, aerobics, een spa, een sauna en een stoombad zorgen voor de nodige afwisseling. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551

Eten en drinken

Een niet-rokers restaurant, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Een uitgebreid ontbijtbuffet, middagmaaltijd en diner zijn lekker en worden altijd weer vol variatie geserveerd. Dieetgerechten, vegetarische gerechten en kindermenu's worden op aanvraag bereid. Bovendien zijn speciale menu's en snacks verkrijgbaar.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • rolstoeltoegankelijk
    • 24-uurs receptie
    • lift
    • garage
    • wasservice
    • internet
    • parkeerplaats
    • wisselkantoor
    • wasserette
    • room service
    • kapper
  • Activiteiten
    • videogamekamer
    • fitness
    • fietsverhuur
    • aerobics
  • Restaurant & bar
    • café
  • Spa & wellness
    • sauna
  • Kamer
    • hotelkluis
  • Facilities
    • gymnastiek

Locatie


8,5
Heel goed (8+) 2 reviews
  • Faciliteiten 8
  • Eten en drinken 6
  • Hygiëne 8
  • Locatie 9,3
  • Prijs-kwaliteit 9
  • Slaapcomfort 9
  • Personeel 9
  • 8
    • Personeel 8
    • Slaapcomfort 8
    • Prijs-kwaliteit 8
    • Locatie 8
    • Hygiëne 8
    • Eten en drinken 6
    • Faciliteiten 8

    Een fijn hotel op een centrale locatie, in de oude joodse buurt van Berlijn. De metro (ook vanaf het vliegveld) in de buurt. Vanaf het hotel kun je op loopafstand en met de metro het hele centrum bekijken. Een leuk marktje op het plein voor de deur. Op dit plein ook voldoende terrassen met eetgelegenheden. Personeel is vriendelijk. Het ontbijt niet uitgebreid en iedere dag hetzelfde. De koffie hebben we op een terras in de buurt gedronken. In het hotel was de koffie niet lekker, maar smaken verschillen. De kamers zijn wat warm en de dekbedden wat dik. Raam kan open, maar omdat de tram voor het hotel stopt, is dat in de nacht te rumoerig. Zomer dekbedden zou al een oplossing zijn. Kamer is met raam dicht goed geïsoleerd, je hoort het geluid van de straat echt niet.

  • 9
    • Personeel 10
    • Hygiëne 8
    • Prijs-kwaliteit 10
    • Slaapcomfort 10
    • Locatie 10

Anderen bekeken ook