CenterHotel Laugavegur

  1. IJsland
  2. IJsland
  3. Reykjavik
  • CenterHotel Laugavegur
  • 12 foto's

Het hotel heet de gasten in Reykjavik welkom.

Over CenterHotel Laugavegur

Ligging

Het hotel heet de gasten in Reykjavik welkom.

Hotelfaciliteiten

Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Tot het serviceaanbod behoren een bagagedepot en een kluis. In het hotel is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het hotel beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Een lift en faciliteiten voor rolstoelgebruikers zijn voorhanden. Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het verblijf parkeren. Tot de aangeboden faciliteiten behoren roomservice, een wekdienst, een wasservice, een muntwasserette en een eigen shuttlebus. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken. Ter ondersteuning van het zakendoen is een fax voorhanden.

Kamers

Een verwarming in de kamers zorgt voor een aangenaam luchtklimaat. In de kamers met vloerbedekking staat een tweepersoonsbed, een queensize bed of een kingsize bed klaar. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Verder kunnen de gasten gebruikmaken van een strijkset, een broekenpers en een droger. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon, een televisie, een radio en Wi-Fi. In de badkamer, voorzien van een douche, zijn een föhn en een telefoon aanwezig. De gasten genieten in de badkamers cosmetische producten en een handdoekenset. Er zijn ook rolstoelvriendelijke kamers met barrièrevrije badkamer beschikbaar. Het hotel beschikt over niet-rokerskamers en rokerskamers.

Sport/entertainment

Een animatieprogramma en livemuziek bieden mogelijkheden tot vrijetijdsbesteding. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551

Eten en drinken

Een restaurant, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Een continentaal ontbijtbuffet, middagmaaltijd en diner zijn lekker en worden altijd weer vol variatie geserveerd.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • lift
    • wasservice
    • rolstoeltoegankelijk
    • internet
    • parkeerplaats
    • wasserette
    • room service
  • Restaurant & bar
    • café
  • Kamer
    • hotelkluis

Locatie


6
Gemiddeld (6+) 2 reviews
  • 8
  • 4

    Wij voelden ons niet welkom personeel aan de desk was zeer onvriendelijk en kamer was niet zoals geboekt, toerplaatse gereclameerd aangeboden oplossing als het je niet bevalt kunnen we u in een ander boeken ( wij kwamen niet uit de USA)


Anderen bekeken ook