Hotel Castell

  1. Italië
  2. Italiaanse Meren
  3. Limone sul Garda
  • Hotel Castell
  • 1 foto's

Dit hotel bevindt zich in Limone sul Garda, op circa 600 m van het strand.

Over Hotel Castell

Ligging

Dit hotel bevindt zich in Limone sul Garda, op circa 600 m van het strand.

Hotelfaciliteiten

Het hotel met een lift beschikt over 49 kamers. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Tot de faciliteiten van het verblijf behoren een kluis en een drankenautomaat. In het hotel is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoren een tv-ruimte en een bibliotheek. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een transferservice, roomservice, een wekdienst en een eigen shuttlebus. De omgeving kan door de aanwezigheid van de fietsverhuur ook op de fiets worden verkend. Ter ondersteuning van het zakendoen is een fax voorhanden.

Kamers

Airconditioning en een verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op zee genieten. De gasten kunnen heerlijk slapen op een tweepersoonsbed. Er zijn aparte slaapkamers aanwezig. Ook babybedjes en extra bedden kunnen worden klaargezet. Bovendien zijn een kluis en een bureau beschikbaar. Ook een koelkast behoort tot de standaardvoorzieningen. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een wekker en Wi-Fi (kosteloos). In de badkamer – uitgerust met een douche – vinden de gasten een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten en een handdoekenset. Het verblijf beschikt over niet-rokerskamers.

Sport/entertainment

Binnen- en buitenzwembaden zijn uitstekend geschikt voor een paar uurtjes aquarobics training en actieve ontspanning. Een zonneterras, ligstoelen en parasols zijn voorhanden. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, paardrijden, windsurfen en tafeltennis zorgen voor de nodige afwisseling. Het animatieteam van het hotel organiseert entertainmentprogramma’s voor kinderen en volwassenen. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551

Eten en drinken

Een eetzaal, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Er kan halfpension worden geboekt. Een continentaal ontbijtbuffet staat garant voor een prima begin van de dag.

Faciliteiten

  • Gebouwinformatie
    • Aantal kamers (totaal) : 49
  • Hoteluitrusting
    • Airconditioning
    • Hotelkluis : 1
    • Liften : 1
    • Café : 1
    • Bar(s) : 1
    • Internetaansluiting
    • WiFi hotspot
    • Roomservice
    • Fietsenverhuur
    • Parkeerplaats
    • Parkeergarage
    • Tv-lounge : 1
  • Kamer
    • Badkamer
    • Douche
    • Haardroger
    • Satelliet/kabeltelevisie
    • Internetaansluiting
    • Koelkast
    • Airconditioning (centraal geregeld)
    • Centrale verwarming
    • Kluis
    • Balkon of terras
    • Televisie
    • Tweepersoonsbed
    • Airconditioning (individueel regelbaar)
  • Maaltijden
    • Halfpension
    • Ontbijtbuffet
    • Continentaal ontbijt
  • Sport / amusement
    • Binnenbad : 1
    • Buitenbad(en) : 1
    • Ligstoelen : 1
    • Parasols : 1
    • Zonneterras : 1
    • Windsurfen : 1
    • Tafeltennis : 1
    • Paardrijden : 1
    • Fiets/mountainbike : 1
    • Aantal zwembaden : 1
  • Afstanden
    • Strand : 600 m
  • Hygiëne
    • Afstandsregels
    • Contactloos betalen
    • Handdesinfectiemiddelen voor gasten
    • Housekeeping alleen op verzoek
    • Desinfectiedispenser
    • Hygiënetraining voor personeel
    • Gebruik van algemeen verkrijgbare desinfectiemiddelen

Disclaimer: De service- en inhoudsbeschrijvingen van de reisproducten kunnen afwijken van de contractueel bindende omvang van de daadwerkelijk door de organisator aangeboden diensten. Wij onderhouden de informatie met zorg, maar geven geen garantie op juistheid.


Locatie


Anderen bekeken ook