Pousada Castelo Óbidos

  1. Portugal
  2. Costa de Prata
  3. Obidos
  • Pousada Castelo Óbidos
  • 21 foto's

De accommodatie bevindt zich op 50 meter van het stadscentrum waardoor alle bezienswaardigheden gemakkelijk te bereiken zijn. De gasten kunnen gebruikmaken van de dichtstbijzijnde golfbaan op 15000 kilometer van het etablissement. De accommodatie ligt op 1000 kilometer van de belangrijkste openbare vervoersverbindingen. Het etablissement ligt op 15000 kilometer van de haven. Er zijn in totaal 17 k

Over Pousada Castelo Óbidos

De accommodatie bevindt zich op 50 meter van het stadscentrum waardoor alle bezienswaardigheden gemakkelijk te bereiken zijn. De gasten kunnen gebruikmaken van de dichtstbijzijnde golfbaan op 15000 kilometer van het etablissement. De accommodatie ligt op 1000 kilometer van de belangrijkste openbare vervoersverbindingen. Het etablissement ligt op 15000 kilometer van de haven. Er zijn in totaal 17 kamers in Pousada Castelo de Óbidos - Historic Hotel. Pousada Castelo de Óbidos - Historic Hotel werd volledig gerenoveerd in 2012. Het etablissement beschikt ter plaatse over een wifi-internetverbinding. Aangezien de receptie van dit etablissement 24 uur per dag geopend is, zijn de gasten altijd welkom. Helaas zijn er geen eenheden waar gasten om een kinderbedje voor de allerkleinsten kunnen vragen. Pousada Castelo de Óbidos - Historic Hotel past milieuduurzame beleidslijnen toe. Pousada Castelo de Óbidos - Historic Hotel kan een bedrag aanrekenen voor sommige van deze services.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • TV kamer
    • 24-uurs receptie
    • dagelijkse krant
    • wasservice
    • creditcard
    • zakenreizigers
    • room service
    • afstand tot het vliegveld
    • zakencentrum service
  • Activiteiten
    • zeilen
    • paardrijden
    • surfen
    • golf
  • Restaurant & bar
    • bar
    • restaurant
  • Strand
    • strand
  • Kamer
    • hotelkluis
    • airconditioning
  • Facilities
    • Maestrokaart
    • gymnastiek
    • laatste renovatie
    • stedentrip reizigers

Locatie


8,1
Heel goed (8+) 5 reviews
  • Kindvriendelijk 8
  • Decoratie 10
  • Faciliteiten 8
  • Eten en drinken 10
  • Hygiëne 10
  • Locatie 10
  • Prijs-kwaliteit 8
  • Slaapcomfort 8
  • Personeel 10
  • 10

    Slapen in een kasteel, heerlijk gegeten en zeer vriendelijk ontvangen

  • 10
    • Kindvriendelijk 8
    • Prijs-kwaliteit 8
    • Personeel 10
    • Decoratie 10
    • Slaapcomfort 8
    • Locatie 10
    • Hygiëne 10
    • Faciliteiten 8
    • Eten en drinken 10

    Mooie sfeervolle kamer in het kasteel. Unieke en mooie locatie met prima service. Heerlijk ontbijt. S Avonds smaakvol gegeten in het restaurant. Lokale kip stoofschotel, een aanrader. Zeer tevreden met verblijf.


Anderen bekeken ook