Playadulce Lifestyle Collection by Senator
- Spanje
- Costa de Almería
- Aguadulce
Over Playadulce Lifestyle Collection by Senator
Dit spectaculaire 4-sterren hotel aan het strand ligt direct aan de promenade en biedt bevoorrechte toegang tot bars, restaurants, strandtenten, recreatiegebieden en schilderachtige wandelingen. Het is gunstig gelegen op slechts 12 kilometer van de stad Almería. Gasten kunnen genieten van een zonneterras met ligstoelen en parasols met uitzicht op zee, samen met twee grote buitenzwembaden – waarvan één met spannende Wild West-thema glijbanen. Buiten zijn er ook minigolf, sjoelen, tafeltennis en luchtschieten. Binnen vindt u een moderne fitnessruimte, een speelkamer, een kapsalon (tegen betaling) en een souvenirwinkel. Tot de eetgelegenheden behoren een uitgebreid buffetrestaurant met uitzicht op zee, een loungebar, een bar bij het zwembad (alleen in de zomer) en een pub (alleen in de zomer). De ruime en uitnodigende kamers bieden allemaal gratis wifi, airconditioning, plafondventilatoren, satelliet-tv, een minibar en een kluis (beide tegen betaling), evenals een eigen badkamer met een bad. Kies voor een unieke ervaring een van de kamers met Wild West-thema, compleet met standaard voorzieningen plus een stapelbed in de vorm van een postkoets, een minibar in de vorm van dynamiet en twee badkamers (een met douche, een met bad). Aguadulce is een populaire toeristische bestemming die bekend staat om zijn lange, volledig toegankelijke stadsstrand, levendige jachthaven en talloze eetgelegenheden. Het is een geweldige plek voor watersporten en buitenactiviteiten, waaronder kajakken, paddle surfen, duiken, hardlopen en paddle tennis. Het ligt ook dicht bij andere belangrijke toeristische plekken zoals Roquetas de Mar en de stad Almería. Er zijn momenteel extra veiligheids- en hygiënemaatregelen van kracht in verband met COVID-19.
Faciliteiten
-
Algemeen
- TV kamer
- zakenreizigers
- handicapvriendelijk
- conferentiezaal
- 24-uurs receptie
- lift
- terras
- wasservice
- tuin
- wisselkantoor
- zonneterras
- zakencentrum service
- kapper
-
Kinderen
- kinder animatie
- speelkamer voor kinderen
- kinderstoel
- speeltuin
- oppas service
-
Activiteiten
- videogamekamer
- fitness
- biljart
- tennis
- fietsverhuur
- boogschieten
- minigolf
- bocce
- aerobics
- golf
-
Restaurant & bar
- bar
- café
- ontbijtbuffet
- buffet
- restaurant
-
Spa & wellness
- sauna
-
Strand
- strand
-
Zwembad
- ligstoelen
- parasol
-
Kamer
- telefoon
- hotelkluis
- televisie
- airconditioning
-
Facilities
- seminar/conferentiereizigers
- aantal verdiepingen
- baden
- winkel mogelijkheden
- laatste renovatie
- stedentrip reizigers
Locatie
-
Mooi en net hotel dat ook een mooi ligging heeft. De kinderen hebben zich goed vermaakt in het zwembad en bij de kidsclub. Vriendelijke personeel. Het eten was goed, maar wat er bij de life cooking word gebakken was af en toe te doorbakken.
-
Complex is goed, netjes en verzorgt. Eten was bijna altijd lauw, ruim vooraf gereed gemaakt en geprobert warm te houden in bakken. Veelal alleen locale bevolking in dit hotel en AguaDulce is minder toeristisch wat zich voordoet in geen boulevard en weinig eetgelegenheden