Apartamentos Walhalla

  1. Spanje
  2. Gran Canaria
  3. Playa del Ingles
  • Apartamentos Walhalla
  • 5 foto's

Dit appartementenhotel ligt op circa 500 m van het zandstrand, centraal in Playa del Inglés. De dichtstbijzijnde luchthaven is Gran Canaria - Las Palmas (LPA) en bevindt zich op ongeveer 35 km afstand.

Over Apartamentos Walhalla

Ligging

Dit appartementenhotel ligt op circa 500 m van het zandstrand, centraal in Playa del Inglés. De dichtstbijzijnde luchthaven is Gran Canaria - Las Palmas (LPA) en bevindt zich op ongeveer 35 km afstand.

Hotelfaciliteiten

In een 5 verdiepingen tellend hoofdgebouw en een bijgebouw staan de gasten 62 kamers en 54 appartementen ter beschikking. 24 uur per dag staat de gasten Engels- en Duitstalig personeel bij het in- en uitchecken aan de receptie met raad en daad bij. Een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor bieden de nodige service. In de openbare ruimtes (tegen toeslag) is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Op het terrein van het appartementencomplex bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage (tegen toeslag) of op de parkeerplaats (tegen toeslag) parkeren. Tot de aangeboden faciliteiten behoren een 24-uurs beveiligingsdienst, een autoverhuur, een transferservice, een wasservice en een eigen shuttlebus. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur (tegen toeslag) op prijs stellen. Ter ondersteuning van het zakendoen is een fax voorhanden.

Kamers

In de kamers zijn een keuken en een badkamer voorhanden, voor de juiste luchtcirculatie zorgt een ventilator. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op de tuin genieten. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed en een slaapbank. Er zijn aparte slaapkamers. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis en een minibar beschikbaar. In de kitchenette bevinden zich een koelkast, een magnetron en een thee-/koffiezetapparaat. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi. In de badkamer, van een douche en een bad voorzien, vinden de gasten een föhn en een telefoon. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten en een handdoekenset. Voor ouders met kinderen zijn gezinskamers beschikbaar.

Sport/entertainment

Aangenaam zwemplezier garanderen heerlijk verwarmde openluchtzwembaden, ook gevuld met zoutwater. Voor de kleine waterratten is er een speciaal zwemcomplex voorhanden. Ook een terras met ligstoelen en parasols is voorhanden. Er is ook een (snack-) bar bij het zwembad. Het verblijf biedt een omvangrijk buitensportprogramma met fietsen/mountainbiken, tennis, jeu de boules en golfen aan. Watersportliefhebbers wordt duiken aangeboden. Een fitnessstudio, biljart en darts maken deel uit van het sport- en recreatieaanbod van het complex. In het wellnessgedeelte staan spa en een zonnebank ter beschikking. Kinderen worden in de miniclub liefdevol opgevangen. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551

Eten en drinken

Een restaurant, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Het complex biedt halfpension en all-inclusive als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Een lekker ontbijt levert energie voor de dag, voor de lunch en het diner gebruiken de gasten het afwisselende buffet.

Creditcards

De volgende creditcards worden in het verblijf geaccepteerd: Visa en MasterCard.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • 24-uurs receptie
    • lift
    • garage
    • wasservice
    • internet
    • parkeerplaats
    • wisselkantoor
    • zonneterras
  • Kinderen
    • kinder animatie
    • speeltuin
    • kinderzwembad
  • Activiteiten
    • duiken
    • fitness
    • biljart
    • tennis
    • fietsverhuur
    • darten
    • bocce
    • golf
  • Restaurant & bar
    • café
  • Spa & wellness
    • solarium
  • Zwembad
    • zwembad
    • ligstoelen
    • parasol
  • Kamer
    • hotelkluis

Locatie


8,7
Heel goed (8+) 44 reviews
  • Kindvriendelijk 8
  • Decoratie 8,6
  • Faciliteiten 8,1
  • Eten en drinken 7,6
  • Hygiëne 8,6
  • Locatie 9,2
  • Prijs-kwaliteit 8,7
  • Slaapcomfort 8,1
  • Personeel 8,7
  • 8
    • Faciliteiten 6
    • Hygiëne 8
    • Locatie 8
    • Slaapcomfort 6
    • Decoratie 6
    • Personeel 6
    • Kindvriendelijk 8
    • Prijs-kwaliteit 8

    Fijne week doorgebracht in appartement Walhalla, Net jes en schoon complex. Heerlijk zwembad.

  • 8
    • Faciliteiten 8
    • Hygiëne 8
    • Locatie 10
    • Slaapcomfort 8
    • Decoratie 8
    • Personeel 8
    • Prijs-kwaliteit 8

    Mooi appartement, netjes schoon. Zwembad ligt in een mooie tuin met poolbar. Dicht bij de boulevard en een paar leuke centra, waar je gezellig kunt borrelen of eten. Top vakantie gehad!


Anderen bekeken ook