Hotel Acta Voraport

  1. Spanje
  2. regio Barcelona
  3. Barcelona
  • Hotel Acta Voraport
  • 16 foto's

Dit hotel heet de gasten in Barcelona welkom.

Over Hotel Acta Voraport

Ligging

Dit hotel heet de gasten in Barcelona welkom.

Hotelfaciliteiten

Engels- en Franstalig personeel bij de receptie in de ontvangsthal is hulpvaardig bij het in- en uitchecken. Tot de faciliteiten van het hotel behoren een bagagedepot, een kluis en een geldautomaat. In het verblijf is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het hotel beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Het hotel beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers en een lift. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoort een tv-ruimte. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats (tegen toeslag) parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een 24-uurs beveiligingsdienst, een autoverhuur, een medische dienst, een wasservice en een muntwasserette. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur op prijs stellen. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken. Ter ondersteuning van het zakendoen is een fax voorhanden.

Kamers

Airconditioning en een verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De kamers beschikken over een queensize bed. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis en een bureau beschikbaar. Een broekenpers is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon, een televisie en Wi-Fi beschikbaar. In de badkamer, voorzien van een douche en een bad, zijn een föhn en een telefoon aanwezig. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Er zijn ook rolstoelvriendelijke kamers met barrièrevrije badkamer beschikbaar. Het hotel beschikt over niet-rokerskamers en rokerskamers.

Sport/entertainment

Een sport- en recreatieprogramma biedt vele leuke mogelijkheden om de vrije tijd naar eigen inzicht vorm te geven. Het zwembadengedeelte in de openlucht staat garant voor heerlijke verfrissing. Comfortabele ligstoelen staan op het terras klaar voor gebruik. In de (snack-) bar worden verfrissende drankjes aangeboden. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals golfen, een spa en een zonnebank zorgen voor de nodige afwisseling. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551

Eten en drinken

Een restaurant, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Een uitgebreid ontbijtbuffet, middagmaaltijd en diner zijn lekker en worden altijd weer vol variatie geserveerd. Daarnaast stelt het hotel snacks beschikbaar.

Creditcards

De volgende creditcards worden in het verblijf geaccepteerd: Visa en MasterCard.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • TV kamer
    • 24-uurs receptie
    • dagelijkse krant
    • lift
    • terras
    • wasservice
    • zakenreizigers
    • conferentiezaal
    • zonneterras
    • zakencentrum service
  • Restaurant & bar
    • bar
    • café
    • restaurant
    • ontbijtbuffet
  • Spa & wellness
    • solarium
  • Zwembad
    • ligstoelen
  • Kamer
    • hotelkluis
    • televisie
    • airconditioning
  • Facilities
    • seminar/conferentiereizigers

Locatie


8
Heel goed (8+) 4 reviews
  • Kindvriendelijk 8
  • Decoratie 8
  • Faciliteiten 9
  • Eten en drinken 8
  • Hygiëne 8
  • Locatie 8
  • Prijs-kwaliteit 8
  • Slaapcomfort 7
  • Personeel 8
  • 8
    • Prijs-kwaliteit 8
    • Kindvriendelijk 8
    • Personeel 8
    • Decoratie 8
    • Slaapcomfort 6
    • Locatie 8
    • Hygiëne 8
    • Eten en drinken 8
    • Faciliteiten 8

    Hotel is ideaal voor een stedentrip naar Barcelona. Het ligt in een rustige wijk met om de hoek de Rambla de Poblenou met winkeltjes en restaurantjes. Dichtbij is een metrostation die je in no-time overal naar toe kan brengen.

  • 8
    • Kindvriendelijk 8
    • Prijs-kwaliteit 8
    • Personeel 8
    • Decoratie 8
    • Slaapcomfort 8
    • Locatie 8
    • Eten en drinken 8
    • Faciliteiten 10
    • Hygiëne 8

    Net hotel, in een rustige omgeving. Wil je naar de toeristische dingen moet je een taxi pakken. Maar die staan op elke straathoek, of je huurt een fiets/step


Anderen bekeken ook